Seko mums Šodien saziedoti jau 2,986.00 €

Palīdzība Artūram Sviklim

Artūram no Bauskas novada ir 7 gadi. Puisēnam ir uzstādīta diagnoze – autisms. Artūrs diemžēl savā vecumā nespēj sarunāties. Regulāri tiek apmeklēts logopēds, un neizsakāms bija vecāku prieks, kad nesen viņu dēls sāka izteikt nelielas skaņas. Logopēds rekomendē neapstāties un turpināt strādāt, bet tam ir nepieciešami lieli līdzekļi.  Gada konsultācijām nepieciešami 3500 eiro. Artūram nākamajā gadā jāuzsāk skolas gaitas, tādēļ runas attīstīšana ir ļoti svarīga un aktuāla. Artūra mamma ar lielām cerībām gaida, kad viņas dēls pirmo reizi spēs pateikt vārdu: mamma!

Papildus ģimene nodrošina Artūram ABA terapijas nodarbības, ergoterapiju un fizioterapiju. Ikdienā Artūrs ir aktīvs un dzīvespriecīgs bērns, kam patīk fiziskas aktivitātes, lēkšana batutā, braukt ar auto un plunčāties vannā.

Artūra ģimene lūdz mūsu atbalstu logopēda nodarbību nodrošināšanā, lai Artūrs sasniegtu jaunus mērķus. Gadā logopēda nodarbībām nepieciešami 3500 eiro, no kuriem 1185 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2315 eiro. 

Palīdzēsim kopā Artūram!

Projekts ievietots portālā 02.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Markusam Bluķim

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Atkārtota palīdzība Albertam Strautmanim

Pirms lido, iestādi koku!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 487 602.95 €