Seko mums Šodien saziedoti jau 125.00 €

Palīdzība Artim Miglānam

Artim no Jelgavas ir 7 gadi. Zēnam ir uzstādīta diagnoze – bērnības autisms. Diagnoze tika uzstādīta diezgan agri, un zēna vecāki ir paveikuši milzīgu darbu, lai palīdzētu savam dēliņam. Artis ir regulāri apmeklējis speciālistus un attīstošās nodarbības. Vecāki pat ir pielāgojuši savus darba grafikus, lai varētu izvadāt Arti uz nodarbībām. Šobrīd Artim ir ļoti nepieciešamas logopēda nodarbības, lai attīstītu viņa runu, spētu izteikties un pateikt savas vēlmes un sajūtas. Vecāku sapnis ir, lai Artis varētu saprasties ar saviem vienaudžiem, iekļauties sabiedrībā.

Arta audiologopēda nodarbībām gadam nepieciešami 1815 eiro un vecāki lūdz mūsu palīdzību.

Palīdzēsim Artim kopā!

 

Projekts ievietots portālā 07.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Lokomotīve ESU2a Ukrainai

Latviešu mūziķi - ukraiņu karavīriem

Atkārtota palīdzība Andrim Mārtiņam Berdigānam

Piepildi bērniņa sapni!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 102 072.03 €