Seko mums Šodien saziedoti jau 11,992.50 €

Palīdzība Artim Lapiņam

Artis ir 8 gadus vecs puisis un viņam diagnosticēts bērnības autisms. Puisēns bija ļoti gaidīts un grūtniecība mammai noritēja bez sarežģījumiem. Arta piedzimšana bija trauksmaina gan pašai mammai, gan ārstiem, jo puisēns kādu brīdi neelpoja un neviens no ārstiem nevarēja pateikt iemeslu. Tas, ka Artis ir citāds, mamma sāka pamanīt ap 3 gadu vecumu. Artis nespēja sakošļāt ēdienu, un ja trāpījās kāds gabaliņš puisēns aizrijās, un mājās valdīja milzīga panika. Neattīstījās arī Arta runa un mamma aizveda dēlu uz Dzirdes centru, kur pēc dzirdes pārbaudes speciālists ieteica vērsties pie psihiatra, kurš izteica aizdomas, ka Artim ir autisms. Sekoja dažādas konsultācijas, testi un izmeklējumu un vēl šodien mamma atceras to dienu, kad Artim tika uzlikta diagnoze- bērnības autisms. Pasaule sagriezās kājām gaisā un nāca apziņa, ka Artis būs citādāks, īpašāks. Lai kāda arī dēlam ir diagnoze, vienalga ģimenei viņš ir mazais eņģelītis un ģimene iegulda visus savus spēkus un resursus, lai Artim palīdzētu, atbalstītu un izglītotu. Līdz 7 gadu vecumam Bērnu slimnīcas fonds finansiāli atbalsta bērnu ABA terapijas nodarbības, bet sasniedzot 7 gadus šāds atbalsts vairs nav iespējams. Artim ir  ļoti nepieciešamas ABA terapijas nodarbības ilgstoši vismaz 2 reizes nedēļā, ģimene to šobrīd nevar atļauties apmaksāt. Ģimene lūdz mūsu atbalstu Artim.

Kopā nepieciešami EUR 3300, kas nodrošinātu Artim ABA terapijas nodarbības 2 reizes nedēļā veselam gadam.  

Kopā mums izdosies Artim palīdzēt!

Projektā veiktas izmaiņas 26.02.2021.

Projekts ievietots portālā 19.02.2021

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Gaisma mūsu brīvībai!

Palīdzība Mikam Veidem

As One Against Cancer

Ģimenēm ar bērniem invalīdiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

1 606 087.04 €