Seko mums Šodien saziedoti jau 11,026.00 €

Palīdzība Artim Jānim Gureckim

Artim Jānim no Liepājas ir 24 gadi. Viņam ir 1.grupas invaliditāte, viņš nestaigā, nerunā un pārvietojas ratiņkrēslā. Jaunietis apmeklē dažādas rehabilitācijas nodarbības, viņam ļoti patīk spēlēties ar bumbām, baloniem, automašīnām un tamburīnu. Par Arti un viņa vecāko brāli, kuram ir 2.grupas invaliditāte, rūpējas mamma. Artim nepieciešama zobu labošana. Arta slimības dēļ viņam zobu labošanu var veikt tikai pilnā narkozē, kad var nākties salabot pat vairākus zobus. Rēķins šādā gadījumā var būt līdz pat 1000 eiro apmērā. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ mamma lūdz palīdzību sava smagi slimā dēla zobārsta apmaksai.

Palīdzēsim Artim!

Projekts ievietots portālā 08.09.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inetai Arnoldei

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

Latvijas mednieki Ukrainas aizsardzībai!

Palīdzība Ņikitam Bikovam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

8 745 647.02 €