Seko mums Šodien saziedoti jau 418.00 €

Palīdzība Arinai Ļvovai

Mūsu spēcīgais plecs ļoti nepieciešams 5 gadus vecajai Arinai no Ogres novada. Meitenīte piedzima pilnīgi vesela, nekas neliecināja, ka mazajai vecāku mīlulītei varētu kas notikt. Pusgada vecumā Arina pēkšņi nespēja noturēt galviņu, un vecāki nekavējoties devās uz izmeklējumiem ārstniecības iestādē, kur tika atklāta smaga diagnoze – spinālā muskuļu atrofija. Šī slimība nav ārstējama, un ar to Arinai un viņas tuviniekiem būs jāsadzīvo visu atlikušo dzīvi. Arinas vecāki nav ne mirkli apstājušies un dara visu iespējamo, lai palīdzētu savai meitiņai. Arina arī saņem speciālas zāles, kas palīdz uzlabot esošo stāvokli un ir cerība, ka Arinas veselība nepasliktināsies. Tomēr speciālisti rekomendē regulāru, nepārtrauktu rehabilitāciju, lai uzlabotu meitenītes stāvokli. Arina katru dienu cītīgi strādā – tiek vingrināta, masēta, veiktas inhalācijas. Ir neliels progress, jo meitenīte var pati pagriezties no viena sāna uz otru. Viņa pati ar savu roku palīdzību vingrina kājiņas un sapņo kādu dienu kopā ar mazo brālīti doties uz bērnudārzu. Arinai ir ļoti paveicies, jo viņai ir trīs brāļi, kuri ļoti mīl un sargā savu māsiņu.

Šobrīd Arinai ir ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija un ģimene lūdz finansiālu palīdzību. Arinas rehabilitācijai nepieciešami 4200 eiro un kopā mēs varam sagādāt šo palīdzību. Ko nespēj viens, to spējam mēs visi kopā!

Palīdzēsim Arinai!

Projekts ievietots portālā 07.11.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Innai Panteļejevai

Twitter konvojs Ukrainai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Mazi solīši pretī lielajai dzīvei

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 896.05 €