Seko mums Šodien saziedoti jau 302.00 €

Palīdzība Annai Belovai

Annai no Rīgas ir 62 gadi. Sievietei šī gada vasarā tika atklāta ļaundabīga slimība – aknu vēzis. Uzzinot diagnozi, Annai tas bija īpaši smags trieciens, jo Anna visu savu dzīvi ir veltījusi medicīnai, 40 gadus nostrādājusi par medicīnas māsu Latvijas onkoloģijas centrā.

Annai ļoti patīk adīt un atrasties pie dabas, sēņot, ogot, pastaigāties mežā. Taču Annas galvenais un lielākais dzīves hobijs vienmēr ir bijusi medicīna. Viņa darbam nodevusies ar visu sirdi. Lielākā atzinība bijusi pacientu pateicība un labie vārdi par Annas laipnību un sirsnību.

Anna vienmēr turpinājusi papildināt savas zināšanas, un joprojām turpina to darīt, kaut pašai slimības dēļ šobrīd darbu nācies pamest. Viņa cer, ka veselība uzlabosies un viņa varēs būt atbalsts citiem pacientiem.

Diemžēl ar valsts kompensējamiem ķīmijterapijas līdzekļiem Annas ārstēšana nav iespējama, leikocītu un trombocītu nepietiekamības dēļ. Tomēr Anna kopā ar ārstiem ir atradusi šobrīd vienīgo iespējamo alternatīvo ārstēšanas metodi – antroposofo medicīnu, kas palīdz saglabāt veselības stāvokli stabilu, audzējs neprogresē. Terapijas kopējās izmaksas mēnesī ir 230 eiro. Kopējā summa ir 2760 eiro. Anna vairs nespēj pati segt šīs izmaksas, tāpēc lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Palīdzēsim Annai!

 

Projekts ievietots portālā 12.12.2018

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzi Pogai izaugt!

Palīdzība Aleksejam Virskuļam

Dakteris Poga

Atbalsti rūpju bērniņus!

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

641 173.74 €