Seko mums Šodien saziedoti jau 13,208.20 €

Palīdzība Anitai Ozolai

Anitai ir 42 gadi, viņa dzīvo Rīgā un viena pati audzina dēlu, kurš šogad uzsāka mācības tehnikumā. Viņa daudzus gadus strādājusi par aprūpētāju, pēdējā laikā par auklīti. Anita ir atraktīva sieviete ar plašu sirdi, kuru atcerēsies šova ''Lauku sēta'' skatītāji. Anita bija nolēmusi daļu summas ziedot labdarībai, ja šovā uzvarētu.

Pirms neilga laika, ceļot smagumus, Anita satraumēja muguru. Sāpes bija tik stipras, ka nācās doties uz slimnīcu. Pēc veiktajiem izmeklējumiem tika nozīmēta ārstēšana, kura diemžēl viņai nepalīdzeja. Viņa atkārtoti vērsās pie ārsta, kurš nozīmēja steidzami veikt kakla skriemeļu operāciju, kuru par valsts līdzekļiem tuvākajā laikā veikt nav iespējams. Operācija Liepājas slimnīcā maksā 4917,39 eiro, papildus saziedotie līdzekļi noderēs Anitas rehabilitācijai.  Anita atzīst, ka ir smagi, viņa dzīvo pieticīgi. Šobrīd viņa nevar strādāt, jādomā kā apmaksāt īres dzīvokli un atbalstīt dēlu. Operāciju viņa nevar atļauties, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Anitai kopā!

Projekts ievietots portālā 14.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

"Salabo" cilvēku!

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzība Akselam Stivriņam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 101 947.03 €