Seko mums Šodien saziedoti jau 22,144.58 €

Palīdzība Andrejam Kalašņikovam

Mūsu palīdzība ļoti nepieciešama Andrejam no Rīgas. Zēnam drīz paliks 7 gadi, un viņš ir trešais bērniņš  četru bērnu ģimenē. Puisēnam ir noteikta diagnoze - autisms. Andreja mammai tas bija milzīgs šoks, jo nekad par šādu diagnozi nebija dzirdējusi. Tas, ka Andrejs neattīstījās kā citi bērni, mamma pamanīja jau agrāk. Veicot pārbaudes, tika konstatēts, ka Andrejs ir citāds bērns un ļoti atšķirsies no citiem viņa vienaudžiem. Sākotnēji mammas pasaule sabruka un apstājās laiks. Andreja mammai bija nepieciešams laiks, lai visu aptvertu un sāktu rīkoties. Galvenais bija skaidrs - Andrejam ir nepieciešama atbilstoša terapija un atbalsts no ģimenes.

Andrejs ir labsirdīgs un smaidīgs zēns, kuram grūtības sagādā jauna apģērba uzvilkšana, nepazīstama vide un cilvēki, dienas plānu maiņa un ēdiena izvēle. Zēns regulāri apmeklē audiologopēdu un nesen sācis apmeklēt Taekwondo sporta nodarbības, kas puisēnam ļoti patīk. Tāpat ar lielu interesi zēns dodas uz ABA terapijas nodarbībām, kas palīdz sasniegt labus rezultātus Andreja attīstībā. Speciālisti rekomendē ABA terapijas nodarbības turpināt apmeklēt regulāri, bet Andreja mamma to šobrīd nevar atļauties. Andreja ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 3360 eiro. Zēna mamma lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Andrejam kopā!

Projekts ievietots portālā 04.07.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Palīdzība Braienam Mednim

Palīdzība Dāvidam Romanovam

Palīdzība Justīnei Skrebai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 459 080.29 €