Seko mums Šodien saziedoti jau 656.00 €

Palīdzība Andrejam Birjukovam

Andrejam no Ventspils novada ir 50 gadi, viņš ir ģimenes cilvēks, vienmēr bijis ģimenes galva. Strādājis būvniecības jomā kā būvdarbu vadītājs, piedalījies daudzu ēku celtniecībā un rekonstrukcijā visā Latvijā.
Taču pēdējie gadi ir bijuši smagi, jo Andrejam tika atklāts aknu vēzis. Sākumā tas labi padevies ārstēšanai, taču šogad atkal audzējs atgriezies ar jaunu sparu. Uzņēmīgais un stiprais vīrs vairs nespēj strādāt un gādāt par savu ģimeni. Spēku dod makšķerēšana, tā ir atpūta no smagām domām. Taču šobrīd lielākā sāpē ir, ka ir jaunas zāles, kas var Andrejam palīdzēt, bet nav līdzekļu, lai tās iegādātos.

Ārstu konsīlijs ir izrakstījis Andrejam Atezolizumab kursu, taču viena deva maksā 5342,32 eiro. Pirmajām divām devām nepieciešami 10 684,66 eiro, ja šīs zāles labi darbosies, tad terapija būs jāturpina. Nacionālais veselības dienests zāļu kompensāciju ir atteicis, tādēļ Andrejs lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!

Projekts ievietots portālā 11.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Gaismas ceļš Donbasam

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 387.77 €