Seko mums Šodien saziedoti jau 2,260.00 €

Palīdzība Anatoly Kotelnikov

Anatoly ir 70 gadi, viņš ar sievu dzīvo Ventspilī. Ģimenē izaudzināti 6 bērni un sagaidīti 9 mazbērni. Anatoly ir vairāk 40 gadu darba stāžs kuģa mehāniķa amatā, nu jau 8 gadus viņš ir pensijā. Viņam patīk dārza darbi, sēņot, nodarboties ar mazbērniem.

Pirms vairāk kā gada Anatoly ir atklāts ļaundabīgs aizkuņģa dziedzera audzējs. Diemžēl līdzšinējā ārstēšana slimību nav apturējusi, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis jaunas zāles – Varleta. Tās valsts neapmaksā, pašam Anatoly ik mēnesi nepieciešami 989.18 eiro, lai iegādātos nepieciešamās zāles, kopā 11 mēnešiem nepieciešami 10 880.98 eiro. Anatoly šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Palīdzēsim Anatoly!

Projekts ievietots portālā 28.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Jeļenai Pavlovičai

Programma AVANTI

#MēsArMesa II - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Bērna sargeņģelis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

898 651.61 €