Seko mums Šodien saziedoti jau 378.00 €

Palīdzība Aleksandram Žurkovam

Aleksandram no Rīgas ir 3 gadiņi. Speciālisti ir izteikuši aizdomas par autiskā spektra traucējumiem. Puisēns atšķiras no saviem vienaudžiem, jo uz šo brīdi vēl nav sācis runāt, neatsaucas un nereaģē uz savu vārdu. Sadarbība ar puisēnu ir ļoti grūta, viņš nevēlas sadarboties, draudzēties. Parasti spēlējas savā nodabā, var ilgu laiku griezt automašīnas riteņus, mētāt bumbu. Ja Aleksandrs vēlas ko sasniegt, viņš parasti ņem mammas roku un norāda priekšmetu, ko vēlas sasniegt, paņemt. Ja, kas noiet greizi Aleksandrs var strauji palikt satraukts un nemierīgs.

Speciālisti rekomendē intensīvas ABA terapijas nodarbības, kas palīdzētu ne tikai pašam puisēnam, bet arī Aleksandra ģimenei. ABA terapijas laikā Aleksandrs attīstītu komunikācijas un sadarbības prasmes, papildinātu vārdu krājumu un iemācītos pašaprūpes prasmes. Šobrīd ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis, bet Aleksandra mamma ir kopā ar dēlu. ABA terapijas nodarbībām nepieciešami 3600 eiro, bet ģimenei šādu līdzekļu nav. Ģimene lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim kopā Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 28.10.2022

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Cilvēkos ir spēks!

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Atbalsts Ukrainas tautai

Klusais eņģelītis

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

9 643 856.05 €