Seko mums Šodien saziedoti jau 230.00 €

Palīdzība Aleksandram Taraškēvičam

Aleksandrs ir 19 gadus vecs jaunietis no Rīgas. Zēns piedzima ar Dauna sindromu, un viņam ir vidēji smaga garīgā atpalicība. Aleksandrs ir aktīvs jaunietis – ikdienā apmeklē daiļslidošanas nodarbības un peldēšanu. Aleksandrs ir liels datortehnikas fans.

Zēns sāka runāt tikai 7 gados, un viņu saprata tikai mamma, bet ar lielu darbu un speciālistu palīdzību Aleksandrs runā, uzdod jautājumus un spēj piedalīties sarunā ar apkārtējiem. 2023. gadā, pateicoties ziedotājiem un logopēda darbam, Aleksandra runas attīstība ir aizvien labāka. Jaunietis var pats atbildēt uz telefona zvaniem. Logopēdi iesaka darbu turpināt, lai sasniegtu vēl labākus rezultātus. Diemžēl Aleksandram ļoti sāp mugura, un speciālisti iesaka reizi gadā saņemt rehabilitācijas kursu. Vēl jaunietim nepieciešamas pastāvīgas osteopāta konsultācijas, ka atvieglo viņa stāvokli un pašsajūtu. Aleksandra rehabilitācijai, logopēda nodarbībām un osteopātam gadam nepieciešami 2600 eiro, kuriem 1171 eiro jau ir pieejami no 2023. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2024. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 1429 eiro. Aleksandra vecāki lūdz mūsu atbalstu.

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 03.01.2024

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Palīdzība Gabrielam Mutoram

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Zobu labošana cilvēkiem ar īpašām vajadzībām

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 571 438.98 €