Seko mums Šodien saziedoti jau 989.41 €

Palīdzība Aleksandram Sokolovam

Aleksandram ir 49 gadi. Viņš ar sievu dzīvo Mežotnē, ģimenē izaudzināti 2 bērni, jaunākā meita vēl mācās.

Aleksandrs ir tehnisks cilvēks, visu mūžu viņš ir smagi strādājis gan par elektriķi, auto šoferi un traktoristu. Diemžēl nu jau vairāk kā gadu, kopš viņam atklāja ļaundabīgu audzēju, viņš vairs nevar strādāt un ir 1. grupas invalīds.

Kopš slimības atklāšanas viņš ir pārcietis operāciju un ķīmijterapiju, tomēr slimība nepadodas, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis turpmāku ārstēšanu ar medikamentu  Erbitux, kas var viņam palīdzēt. Pirmā deva 1510.64 eiro apmērā tiks apmaksāta no labdarības koncertā “Vienoti par iespēju” saziedotajiem līdzekļiem. Turpmākajam   kursam ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 944.15 eiro. Kopā vēl nepieciešami 5 kursi par kopējo summu 4720.75 eiro.

Palīdzēsim Aleksandram!

Projekts ievietots portālā 08.05.2019

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojumiem.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Tatjanai Kirhenšteinai

Palīdzība Aleksejam Virskuļam

Palīdzība dzīvniekiem

Uzzināt vairāk

Grāmatu starts

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

653 165.01 €