Aleksandram no Smiltenes novada ir 51 gads. Septembrī viņam veica sirds operāciju, taču novembrī viņš nonāca slimnīcā ar asinsizplūdumu galvā jeb insultu. Pēc pārciestā insulta Aleksandram ir nelieli kustību traucējumi, kas pēc rehabilitācijas nedaudz uzlabojās.
Tomēr asins recešanas rādītāji ir nestabili. Lai mazinātu atkārtota insulta risku un sekotu līdzi pareizām zāļu devām, ārsts iesaka regulāri veikt asins recēšanas analīzes. Regulāri izbraukāt 45 kilometrus dienā, lai veiktu analīzes nav iespējams. Ārsts iesaka mājas apstākļos lietojamu asins recešanas mērierīci, kas ļauj regulāri un ātri pārbaudīt asins recēšanas rādītājus. Tas palīdzēs savlaicīgi pamanīt bīstamas izmaiņas, pielāgot ārstēšanu un samazināt dzīvībai bīstamu komplikāciju risku. Ierīce maksā maksā 756,25 eiro, savukārt, teststrēmeles vienam mēnesim izmaksā 136,13 eiro, gadam kopā 1 633,56 eiro. Aleksandam ir noteikta 2. invaliditātes grupa, ģimenē aug pieci bērni, šādu līdzekļu šobrīd ģimenei nav. Tādeļ Aleksandrs lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim!
Projekts ievietots portālā 18.12.2025
Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.