Seko mums Šodien saziedoti jau 120.00 €

Palīdzība Aleksandram Grigorjevam

Aleksandram ir 35 gadi. Aleksandrs kopā ar ģimeni dzīvo Rīgā, viņam ir noteikta 1.invaliditātes grupa. Kopš bērnības Aleksandrs cieš no straujām un smagām uzvedības pārmaiņām, kas izpaužas kā agresivitāte. Tas ļoti apgrūtina gan ikdienu, gan ārstu apmeklējumu.  Uzvedības traucējumu un agresivitātes dēļ Aleksandram zobu ārstēšana iespējama tikai vispārējā narkozē, kas izmaksā 350 eiro par 2 stundām. Šajā laikā zobārsts cenšas maksimāli daudz zobu salabot vai izraut, lai pēc neilga laikā nebūtu atkārtoti jādod narkoze. Kopā šadas zobu ārstēšanas izmaksas var sasniegt pat 1000 eiro. Ģimenei nav šādas iespējas apmaksāt stomatologa pakalpojumus, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Aleksandram! 

Projekts ievietots portālā 14.09.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bruņuvestes Ukrainas mediķiem

Dzeramā ūdens attīrīšanas stacija Ukrainai

Spēka, dzīvības un izturības malks Ukrainai!

Ūdensdziedniecība bērniem ar kustību traucējumiem

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

3 072 384.13 €