Seko mums Šodien saziedoti jau 386.00 €

Palīdzēsim Raimondam Gustam

Raimondam no Saldus novada ir 56 gadi, viņš saimnieko savā zemnieku saimniecībā, kas ir viņa mūža darbs un sirds lieta. Raimondam ir divi bērni un trīs mazbērni, kas sniedz vislielāko laimi, dzīves svarīgākā vērtība viņam ir ģimene. Brīvajā laikā Raimonds labprāt pavada laiku ar ģimeni vai dodas izbraucienos pa Latviju, savulaik nodarbojās ar hobijiem sportinga šaušanā un makšķerēšanā.

Taču nu jau gandrīz gadu Raimonds cīnās ar hepatocelulāru aknu vēzi. Sākumā ārstējās Latvijā, taču slikti panesa zāles, tādēļ meklēja palīdzību Vācijas klīnikā. Tur viņam veica intravenozu staru terapiju, kāda Latvijā nav pieejama, kā arī tur viņam nozīmēja ārstēšanu ar Atezolizumab un Bevacizumab. Vācijas ārsti bija izbrīnīti, ka Latvijā šīs zāles nav valsts apmaksātas, jo tā ir standarta ārstēšana Eiropas Savienībā šādai diagnozei. Raimonds uzsāka šo ārstēšanu par saviem līdzekļiem Vācijā, pirmās pārbaudes uzrāda labus rezultātus staru un medikamentu terapijai, medikamentu lietošana ir jāturpina. Raimonds terapiju šobrīd turpina Latvijā, taču līdzekļu turpmākai ārstēšanai viņam nav. Tādēļ Raimonds lūdz līdzcilvēku palīdzību. Turpmāk ik 3 nedēļas Raimondam nepieciešami  6167,36 eiro, kopā 6 mēnešiem - 49 338,88 eiro.

Palīdzēsim Raimondam! 

Projekts ievietots portālā 11.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Palīdzība Inai Baurdai

Gaismas ceļš Donbasam

Palīdzība Violetai Antoņenko

Twitter konvojs Ukrainai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 098 117.77 €