Seko mums Šodien saziedoti jau 2,686.00 €

Osokina Brīvības festivāls - Ukrainas cilvēkiem

No 7. maija līdz 11. jūnijam Rīgā norisināsies jau ceturtais pianista Andreja Osokina Brīvības festivāls, kas arī šogad būs veltīts Ukrainai. Šī ziedojumu akcija izveidota īpaši festivāla laikam un tās laikā saziedotie līdzekļi līdz ar visiem festivāla biļešu ieņēmumiem sadarbībā ar “Biļešu Paradīze”, Ziedot.lv, biedrību “Tavi draugi” un Ukrainas vēstniecību Latvijā tiks novirzīti humanitārajai, medicīnas, aizsardzības un mājdzīvnieku palīdzībai – tiks iegādātas gan higiēnas preces un citas ukraiņiem nepieciešamas lietas, gan maltīšu komplekti, aizsargbrilles un aizsargcimdi Ukrainas karavīriem, kā arī barība mājdzīvniekiem Ukrainas deokupētajās un kara plosītajās teritorijās. Kopā ar sadarbības partneriem tiks izvērtētas arī Ukrainā akūti nepieciešamās lietas, lai nodrošinātu pēc iespējas vērtīgāku humanitāro un medicīnisko atbalstu Ukrainas cilvēkiem.

Katra iegādātā biļete uz Osokina Brīvības festivāla Ukrainai pasākumiem ir ziedojums Ukrainai. Festivāla ieskaņā un tā laikā notiks koncerti, meistarklases, “Sarunas par aktuālo” un citi pasākumi, kuros piedalīsies “Labvēlīgais Tips”, “Melo-M”, Ralfs Eilands, Katrīna Gupalo, Georgijs Osokins, “Kremerata Lettonica”, Sonora Vaice, Platons Buravickis, Gundars Āboliņš, Dita Lūriņa, Ģirts Krūmiņš, Kristīne Garklāva, pats Andrejs Osokins, mūziķi, mākslinieki un aktieri no Ukrainas un daudzi citi.

Plašāka informācija par festivāla koncertiem un biļetes pieejamas “Biļešu paradīze” kasēs un internetā.

Projekts ievietots portālā 24.04.2023

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no Jūsu ziedojuma.

Citi aktuāli projekti

Bērniem ar autismu

Atkārtota palīdzība Ingai Mengotei

Palīdzība Jevgenijam Kaiļam

Palīdzība Inai Baurdai

Par mums

Ziedot.lv ir labdarības organizācija, kas darbojas kopš 2003.gada, sniedzot iespēju privātpersonām un uzņēmumiem palīdzēt līdzcilvēkiem. Ziedot.lv piedāvā ērti un droši ziedot rūpīgi izraudzītiem un pārbaudītiem labdarības projektiem, sekot līdzi projektu virzībai un būt pārliecinātiem, ka ziedojums sasniegs mērķi.


Ziedojumu statistika

Šogad

2 159 289.59 €