Follow us Today has already donated 12,062.50 €

Uzlabosim Janas dzīves kvalitāti

Mīļie draugi, aicinu kopā izdarīt labu darbu! 

Jana ir 28 gadus jauna sieviete no Daugavpils. Jaunajai sievietei kopš dzimšanas ir bērnu cerebrālā trieka ar tetraparēzi. 5 un 11 gadu vecumā Jana ir pārcietusi operācijas, kas atstājušas sekas uz veselību. Pēdējā operācija bija neveiksmīga, kuras rezultātā radīts nepareizs ceļu locītavas izvietojums. Tā rezultātā radusies osteoporoze. Jana jūtas ļoti vāja, trūkst kustību, kopējās vitalitātes.

Janai ļoti nepieciešama regulāra rehabilitācija mājas apstākļos, to palīdzēs nodrošināt programma "Poga uz riteņiem". Jaunā sieviete vēlas uzlabot savu pašsajūtu, kustību intensivitāti un dzīves kvalitāti.

Es uzskatu, ka mūsu ķermenis ir mūsu dzīves kvalitāte. Mēs varam palīdzēt Janai uzlabot viņas kermeni un dzīves kvalitāti!

Mīlestībā, Jūsu Kristīne

The Project is placed online on: 21.07.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Aigaram Mežulim

Palīdzi mazulīšiem izaugt!

Support special children!

For mums with special children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 606 157.04 €