Follow us Today has already donated 6,087.50 €

Savvaļas bites Ukrainas armijai!

3D Savvaļas bišu spiets, apvienojot vairāk kā 100 brīvprātīgos Latvijā un citviet, kopš 2022.gada maija Ukrainas aizsardzības armijai ir nosūtījis atbalstu - 120 000 vienības 3D drukātas astītes un 17 gabalus 3D printerus. Šobrīd ar to nepietiek un ir nepieciešami papildus līdzekļi izejmateriāliem jaunu astīšu izgatavošanai, 3D printeru iegādei, dronu remontam, jaunu dronu iegādei, dronu pilotu apmācībām, baterijām, ģeneratoriem un nepārtrauktās barošanas avotiem, kurus Ukrainas aizsardzības armija varēs izmantot Ukrainā, lai veiksmīgi aizsargātu savu valsti no pretinieka uzbrukumiem.

Ukrainas aizstāvju armijas dronu vienības ar 3D printētām stabilizējošām astītēm var daudz precīzāk atvairīt uzbrukumus. Viena astīte palīdz precīzāk trāpīt mērķī no lielāka augstuma. Viens drons spēj izturēt kaujas laukā vidēji 4 dienas. Viens eiro palīdz izgatavot 4 astītes un drona mūžu pagarināt par vienu dienu. Pats galvenais iet vienu soli pretī mūsu un Ukraiņu sapnim par brīvu valsti un taisnīgumu pasaulē.

Projektu īsteno Ukrainas atbalsta biedrība
https://www.facebook.com/profile.php?id=100084175486304

Palīdzēsim savvaļas bitēm lidot Ukrainas debesīs!

The Project is placed online on: 22.02.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Twitter Convoy for Ukraine

For the Hopes of Little Hearts

Aquatic Therapy for Children with Mobility Impairments

Stiprini Stipros

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 341 349.91 €