Follow us Today has already donated 7,034.65 €

Save Our Heroes

Palīdzēsim glābt dzīvības! 
Projekta “Save Our Heroes” mērķis ir atbalstīt Ukrainas frontes mediķus, tā ietvaros uz fronti ir nogādātas vairākas ātrās palīdzības automašīnas, mobilie hospitāļi un medikamenti.
Kopš 2023. gada Agendum brīvprātīgie pārbūvē ziedotus vai dzērājšoferiem konfiscētus džipus par evakuācijas automašīnām. To uzdevums ir izvest smagi ievainotos karavīrus no uguns līnijas līdz vietai, kur ir iespēja sniegt medicīnisko palīdzību. Auto salons tiek pielāgots guļoša pacienta pārvadāšanai un kara mediķu darba specifikai.
Laikā nesagaidot evakuāciju, ievainotie karavīri, diemžēl, turpat tranšejās iet bojā no traumām, asins un ķermeņa siltuma zudumiem.
Šī projekta automašīnām ir tikai viens uzdevums – glābt dzīvības. Dot kādam iespēju sagaidīt mājās brāli, vīru, dēlu vai tēti!
Ziedojumi tiek izmantoti automašīnu un pārbūvei nepieciešamo materiālu iegādei. Visi darbi tiek veikti brīvprātīgi un bez atlīdzības.
Palīdzēsim ar ziedojumu glābt dzīvības!

Projektu īsteno Biedrība Agendum.
 

The Project is placed online on: 19.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Matīsam Baraņņikovam

Palīdzība Aleksam Džonam Kulikovam

Stand With Ukraine

For Chronically and Terminally Ill People

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 445 953.49 €