Follow us Today has already donated 1,235.00 €

Palīdzība Sindijai Dunaiskai

Sindijai no Dienvidkurzmes novada Vērgales pagasta ir 26 gadi. Pirms sešiem gadiem, kad viņa vēl mācījās mākslas vidusskolas pēdējā kursā, viņai  atklāja ļaundabīgu audzēju  – Hodžkina slimību 4. stadijā.  Neskatoties uz uzsākto ķīmijterapiju, Sindija skolu pabeidza un diplomu saņēma, taču izlaiduma svinības meitene pavadīja slimnīcā.

Pēc pirmās ķīmijterapijas vēzis tika uzveikts, divus gadus Sindija bija vesela. Pēc tam vēl vairākas reizes audzējs atgriezās, tika pielietota vēl spēcīgāka ķīmijterapija, staru terapija, kā arī tika veikta cilmes šūnu pārstādīšana. Tomēr slimība neatkāpās. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis Sindijai imūnterapiju ar Pembrolizumab, kas atbilst Eiropas un ASV Hodžkina slimības ārstēšanas vadlīnijām. Valsts šīs zāles Sindijas diagnozei diemžēl neapmaksā un individuālā zāļu kompensācija ir atteikta. Ik pēc 3 nedēļām zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam - 65 620 eiro.  Šādi līdzekļi jaunajai sievietei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

“Ģimene man ir ļoti palīdzējusi un stāvejusi blakus, caur asarām un sliktām ziņām, nezaudējot cerību. Es vēl ticu un ceru par iespēju būt veselai un dzīvot mierīgu dzīvi, bet ir grūti pēc tik daudz netik labām ziņām. Lieta, kas palīdz man izpaust šīs smagās emocijas, ko grūti izteikt vārdiem, ir māksla. Gleznot, zīmēt un rokdarbi ir tas, kas palīdz man izpaust to, ko es jūtu,” atklāj Sindija.

Palīdzēsim Sindijai! Šīs zāles ir Sindijas vienīgā cerība!

The Project is placed online on: 16.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Make a Child's Dream Come True!

Before you fly, plant a tree!

Help for Ukrainians with leg amputations

Palīdzība Vijai Auzānei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 782 113.54 €