Follow us Today has already donated 435.00 €

Palīdzība Sabīnei Anckinai (Saveļjevai)

Sabīnei no Gulbenes ir tikai 22 gadi. Viņa nesen ir precējusies, bet ar vīru kopā ir jau vairāk kā 3 gadus un ģimenē aug divus gadus vecs dēliņš, bet jūnijā sākumā piedzima meitiņa. Meitiņa piedzima priekšlaikus, kas visdrīzāk ir saistīts ar māmiņas slimību.

Gaidību sākumā Sabīne sajuta veidojumu labajā gurnā, kas pakāpeniski palielinājās un parādījās sāpes, Sabīne apstaigāja vairākus speciālistus, taču skaidrības nebija. Kad Sabīne nokļuva pie onkologa Rīgā, tad tika veikti izmeklējumi un atklājās ļaundabīga saslimšana – mīksto audu sarkoma. Jau grūtniecības laikā tika uzsākta ķīmijterapija, bet tā neuzrādīja uzlabojumus. Maijā tika veiktas vēža gēnu analīzes, kas uzrādīja, ka Sabīnes gadījumā palīdzēt var imūnterapija ar Pembrolizumab, kas diemžēl Sabīnes diagnozei nav valsts apmaksāts. Iesniegts pieteikums Nacionālajā veselības dienestā individuālai zāļu kompensācijā, bet atbilde ir jāgaida un labākajā gadījumā kompensācija segs tikai nelielu daļu summas.

Jaunajai sievietei ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 4063,24 eiro zāļu iegādei, ārstniecībai gada garumā kopā nepieciešami 69075,08 eiro.

Jaunajai sievietei šādu līdzekļu nav. Palīdzēsim Sabīnei, lai Sabīne var ārstēties un audzināt savus bērnus!

The Project is placed online on: 15.06.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Markusam Sidorovam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzi bērniem staigāt!

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 907 839.38 €