Follow us Today has already donated 3,146.34 €

Palīdzība Lienei Zībergai

Liene no Ventspils ir 37 gadus jauna sieviete, viena audzina 13 un 16 gadus vecus bērnus. Liene atzīst, ka bērni ir viņas lielākā laime, viņa nespēj iedomāties savu dzīvi bez viņiem. Liene strādājusi tirdzniecībā, bet pēdējos gadus ir noliktavas pārzine. Lienei patīk savs darbs, patīk izaugsme un apgūt ko jaunu. Tomēr pēdējie trīs gadi ir bijuši ļoti smagi, jo Liene cīnās ar ļaundabīgu audzēju. Tomēr Liene turpina strādāt arī šobrīd, jo viņa izmantojusi maksimālo valsts apmaksāto slimības lapu limitu, bet ar invaliditātes pabalstu vien uzturēt ģimeni nav iespējams. Liene ir pateicīga savai darba vietai, ka dod iespēju strādāt vieglāku darbu un ir atbalstoši. Brīvajā laikā Lienei patīk daudz staigāt, apceļot Latvijas pilsētas un baudīt mūsu brīnišķīgo dabu kopā ar bērniem. Tā kā šobrīd ir arī daudz grūtas dienas, tad Liene pievērsusies grāmatu lasīšanu un veido pērlīšu gleznas.
Lienei audzēju atklāja veselības pārbaudes laikā. Viņa pārcietusi starošanu, vairākas ķīmiterapijas un operāciju. Slimības saasinājumi mijās ar uzlabojumiem. “Lai arī ārstēšanās mani ir stipri novājinājusi, es nepadodos un virzos uz priekšu cerībā, ka slimība kādu dienu būs uzvarēta”, stāsta Liene. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterpijas zāles Pembrolizumab, taču tās Lienes diagnozei valsts neapmaksā. Ik pēc 3 nedēļām Lienei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam nepieciešami 65 620 eiro. Šādu līdzekļu Lienei nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim Lienei!

The Project is placed online on: 02.05.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Evitai Kalniņai

Palīdzība Reinim Ķerim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 050 267.08 €