Follow us Today has already donated 425.00 €

Palīdzība Guntim Olehno

Guntis ir no Salaspils. Ģimenē izaudināti dēls un meita, kopā ar sievu Līgu viņi ir jau 35 gadus. Guntis ir kaismīgs makšķernieks, katru brīvo brīdi dodas uz upi. Tikai tagad vajadzīgi palīgi, kas palīdz sanest visus makšķerēšanas piederumus, jo slimība atņēmusi Guntim daudz spēka.  

Pirms 4 gadiem Guntis bija liels atbalsts sievai, kad viņai tika atklāts kuņģa vēzis, ko veiksmīgi izdevās uzveikt. Taču drīz pēc tam Guntim atklāja audzēju nierē un tagad Gunti balsta sieva. Viņš ārstējās 3 gadus, taču šobrīd ārstu konsīlijs, saskaņā ar starptautiskajām vadlīnijām, ir nozīmējis Guntim diva veida zāles vienas no kurām valsts dārgas valsts neapmakstās zāles Nivolumab. Ik pēc 2 nedēļām nepieciešami 3 024 eiro, kopā gadu ilgai ārstniecībai -78 624 eiro. Šādu līdzekļu ģimenei nav, tādēļ viņi lūdz līdzcilvēku palīdzību. Guntis iesniedzis pieteikumu Nacionālajā veselības dienestā par daļēju valsts kompensāciju, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida un zāles nepieciešamas pēc iespējas ātrāk.

Palīdzēsim Guntim!

The Project is placed online on: 23.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Ilutai Bodrovai

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 303.54 €