Follow us Today has already donated 930.00 €

Palīdzība Gaļinai Ribinai

Gaļinai no Rīgas ir 56 gadi. Viņas darbs saistīts ar datu apstrādi un dokumentu izsniegšanu. Viņa ir īsts ģimenes cilvēks - ikdienā ļoti patīk pavadīt laiku ar mazbērniem, bet nedēļas nogalēs - pavadīt laiku pie dabas. Gaļina un viņas ģimene kopā aizraujas ar aktīvo atpūtu - makšķerēšanu, peldēšanu un ogošanu. 

Jau 25 gadus Gaļinas vīrs sadzīvo ar epilepsiju, taču tagad nelaime ir skārusi arī Gaļinu pašu. Pēc vairogdziedzera operācijas viņai tika atklāts ļaundabīgs audzējs - karcinoma. Tas ir ļoti rets vēža veids, kuru ārstē tikai ar viena veida zālēm. Nepieciešamie medikamenti vienam mēnesim izmaksā 5 115 eiro. 19.februārī saņemta laba ziņa no Nacionālā veselības dienesta, ka zāļu ražotājs un valsts piešķīruši daļēju kompensāciju. Tādējādi Gaļinai ik mēnesi nepieciešami 2574,76 eiro, bet gadā kopā - 30 897,12 eiro. Ģimenei nav līdzekļu, lai apmaksātu zāles viņu mīļajai mammai, sievai un vecmāmiņai.

Palīdzēsim Gaļinai kopā!

* pēdējās izmaiņas 19.02.2024. 

The Project is placed online on: 07.02.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Zībergai

Palīdzība Aijai Vabalei

Palīdzība Viesturam Veisam

Palīdzība Sofijai Sirmei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 781 808.54 €