Follow us Today has already donated 757.81 €

Palīdzība Dzintrai Treimanei

Dzintrai no Baldones ir 61 gads. Dzintra ir medmāsa, lielāko darba dzīves daļu viņa strādāja Baldones slimnīcā. Astmas dēļ, darbu nācās pamest un, pēdējos 15 gadus viņa ar vīru strādā savā piemājas saimniecībā.

Pirms 10 gadiem Dzintrai atklāja zarnu vēzi, kas pēc operācijas tika veiksmīgi tika uzveikts. Taču pirms vairāk kā gada Dzintra nonāca slimnīcā ar spēcīgām vēdera sāpēm, atklājās, ka audzējs ir atgriezies un sācis izplatīties. Dzintrai nozīmēta ārstēšana ar jaunākās paaudzes medikamentu Everolimus, viens kurss izmaksā 3416 eiro. Pateicoties ziedotāju atbalstam Dzintra jau saņēma vairākus zāļu kursus. Tā kā Dzintras stāvoklis ir uzlabojies, tad šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis zāles turpināt. Zāles nav valsts apmaksātas, ir iesniegts pieteikums individuālai zāļu kompensācijai, bet atbilde vēl jāgaida. Četriem kursiem nepieciešami 13 664 eiro. Dzintrai tādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību, lai slimību apturētu!

Palīdzēsim Dzintrai!

The Project is placed online on: 25.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atkārtota palīdzība Irēnai

Fulfil a child's dream!

As One Against Cancer

Palīdzība Aigaram Mežulim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 585 910.75 €