Follow us Today has already donated 17,764.95 €

Palīdzība bezsaimnieka kaķīšiem

Apstāsimies uz brīdi un padomāsim par bezsaimnieka dzīvniekiem, kurus katru dienu manām mūsu ielās. Par tiem, kuri sev paši nevar palīdzēt, skaļi nevar pateikt par savām problēmām un par tiem, kuri mūsu valstī praktiski nav aizsargāti. Katru dienu mēs darām savas lietas un neiedomājamies, ka tieši tajā paša brīdi, kāds kaķis vai suns ir palicis bez mājām, saimnieka, nokļuvis uz ielas un cenšas atrast mūsu ēdiena paliekas.Pamesto dzīvnieku problēma šobrīd ir tik aktuāla. Bezsaimnieka kaķu uz ielām kļūs aizvien vairāk un vairāk.
Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Cat Care Community" viens no galvenajiem uzdevumiem ir risināt šo problēmu.
Ar sterilizācijas palīdzību ir iespējams ierobežot bezsaimnieka kaķu izplatību, varbūt pat to apstādināt. Taču tam ir nepieciešams finansējums, vajadzīga jūsu palīdzība! Vidēji viena kaķa sterilizācija maksā no 25 līdz 50 eiro (summa atkarīga no dzīvnieka dzimuma). Tikai pateicoties jūsu palīdzībai pēdējos gados ir sterilizēti vairāki simti kaķeņu un runču. Taču tik pat daudz vēl dzīvo uz ielas un gaida savu kārtu. Vēl bez sterilizācijas "Cat Care Community" palīdz dzīvniekus ārstēt, uzstāda kaķu mājiņas, lai dzīvnieki varētu pārziemot siltumā, palīdz nodrošināt barību, tiem kam tā nepieciešama un meklē mājas bezsaimnieka kaķīšiem. Biedrības vēstuļu kastīte nepārtraukti ir pilna ar ziņām, lūgumiem palīdzēt, glābt un atrast mājas! Un mēs darām, ko varam, bieži ziedojot savu personīgo brīvo laiku. Jo nav iespējams palikt vienaldzīgam, kad redzi nelaimīgās acis, netīrās ķepas un izbadējušos augumus...Tikai pateicoties jums, arī tādiem pašiem cilvēkiem, kuriem nav vienalga un kuri palīdz "Cat Care Community" ar līdzekļiem, katru dienu tiek glābtas desmitiem dzīvību!
Liels jums paldies par to! Mēs ceram, ka arī turpmāk palīdzēsiet mūsu mazajiem brāļiem, tieši tāpat kā to darīsim mēs!
Un kopā mēs padarīsim šo pasauli labāku!

The Project is placed online on: 15.03.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Artūram Vasiļevičam

Support special children!

Siltas maltītes ukraiņu karavīriem frontē

Palīdzība Andrejam Guļajevam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 750 388.65 €