Follow us Today has already donated 3,136.50 €

Palīdzība bezsaimnieka kaķīšiem

Apstāsimies uz brīdi un aizdomāsimies par bezsaimnieku dzīvniekiem, kurus katru dienu manām mūsu ielās. Viņi nevar paši sev palīdzēt un pastāstīt par savām problēmām. Mītot uz ielas, viņi ir praktiski neaizsargāti. Katru dienu mēs dodamies savās ikdienas gaitās, bet kāds bez mājām palicis suns vai kaķis tajā pašā laikā cenšas atrast mūsu ēdiena paliekas. Īpaši smaga situācija dzīvniekiem ir rudenī un ziemā, kad ārā ir ļoti auksts un daudzi dzīvnieki gan saslimst, gan iet bojā, neatrodot sev siltu mājokli. 

Dzīvnieku aizsardzības biedrības "Cat Care Community" viens no galvenajiem uzdevumiem ir risināt šo problēmu. Ar sterilizācijas palīdzību ir iespējams ierobežot bezsaimnieka kaķu izplatību, varbūt pat to apstādināt. Taču tam ir nepieciešams finansējums. Nepieciešama jūsu palīdzība! Viena kaķa sterilizācija vidēji maksā no 25- 50 eiro (atkarībā no dzīvnieka dzimuma). Pateicoties sabiedrības atbalstam pēdējos gados ir sterilizēti vairāki simti kaķeņu un runču. Taču vēl vismaz tikpat dzīvnieku vēl dzīvo uz ielas un gaida savu kārtu. 

Biedrība "Cat Care Community" palīdz ne tikai sterilizēt kaķus, bet arī uzstāda kaķu mājiņas, ārstē dzīvniekus un meklē viņiem jaunus saimniekus. Biedrības vēstuļu kastīte nepārtraukti ir pilna ar ziņām, lūgumiem palīdzēt, glābt un atrast mājas! Tiek darīts viss iespējamais, lai palīdzētu. Nav iespējams palikt vienaldzīgam, kad redzi nelaimīgas acis, netīras ķepas un izbadējušos augumus. Tikai pateicoties cilvēkiem, kuri nav vienaldzīgi, katru dienu ir iespējams palīdzēt kādam dzīvniekam. Liels paldies par to! Kopā mēs padarīsim šo pasauli labāku! 

Par saziedotajiem līdzekļiem plānots paredzēt vismaz 120 dzīvniekiem, sedzot sterilizācijas izdevumus un veterinārās aprūpes izmaksas. 

The Project is placed online on: 19.02.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For mums with special children

Palīdzība Inesei Aļošinai

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Families with children who have impairments

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

805 705.86 €