Follow us Today has already donated 121.00 €

Palīdzība Annai Pužulei

Annai ir 62 gadi, viņa dzīvo Viļakas novada Šķilbēnu pagastā. Anna cīnās ar onkoloģisku saslimšanu - hronisko mieloleikozi.

Cīņa ar slimību ir smaga, regulāri tiek mainītas terapijas, lai ar to spētu sadzīvot un cīņā nezaudētu. Bez tam slimībai nāk klāt arvien jaunas, smagas blakusparādības - nieru mazspēja, kaulu sāpes, bezmiegs un daudzas citas. Slimības dēļ Annai diemžēl nācās pamest iemīļoto darbu bērnudārzā.

“Mūsu mamma ar apbrīnojamu labestību un pašaizliedzību vienmēr ir atdevusi visu, kas pašai ir, lai palīdzētu citiem. Atdevusi pēdējo centu, pēdējo maizes riku, lai tikai otram ir labi. Ne velti viņu gandrīz neviens nesauc vārdā par Annu, bet gan par Anniņu, Annīti. Viņa ir mūsu eņģelis! Tāpēc ļoti, ļoti ceram, ka dots devējam atdodas, ka viss mammas sniegtais gaišums atmirdzēs mūsu kopīgā atbalstā un slimības ierobežošanā. Būsim no sirds pateicīgi par katru eiro un par labām domām, lai mūsu mamma dzīvotu. Dzīvotu vēl ilgi, ilgi. Lai redzētu savus mīļos mazbērnus izaugam. Jo mamma vienmēr grūtākajos brīžos ir teikusi: “Veselības man nav, bet mana lielākā dzīves laime ir mani bērni un mazbērni””, stāsta Annas ģimene un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstniecību ar medikamentu Ponatinibum. Šīs zāles nav valsts apmaksātas. Valsts ik mēnesi kompensē 1185.72 eiro, bet Annai pašai jāmaksā 5758.28 eiro. Gadā kopumā zāļu iegādei nepieciešami 69 099.36 eiro. Medikamenti ir ļoti dārgi un vienīgie, kas pašlaik var palīdzēt apturēt slimības progresu. Ģimenes iespējas finansiāli nav tik lielas, cik liela ir vēlme palīdzēt savai mammai, sievai un vecmāmiņai.

Palīdzēsim Annai!

The Project is placed online on: 24.02.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Piepildi bērniņa sapni ar City Bee

Support special children!

DOD PIECI 2021

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 503.66 €