Follow us Today has already donated 135.00 €

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Andrejam no Rīgas ir 61 gads. Viņa darba dzīve ir bijusi saistīta ar aviācijas nozari. Brīvo laiku viņš labprāt pavada ar ģimeni, viņam ir pieaudzis dēls. Viņa dzīves svarīgākā vērtība ir ģimene.

Nu jau gandrīz sešus gadus Andrejs cīnās ar zarnu vēzi. Sākumā tas labi padevās ārstēšanai, taču šogad atkal audzējs atgriezies ar jaunu sparu. Ārstu konsīlijs ir izrakstījis ārstēšanu ar Panitumumabum, kuru valsts neapmaksā*. Ik pēc 3 nedeļām zāļu iegādei nepieciešami 2 078,70 eiro, kopā 16 devām nepieciešami 33 259,20 eiro. Pirmās divas devas Andrejs ir iegādājies par ģimenes līdzekļiem, bet turpmākajam līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Palīdzēsim! 

*Nacionālais veselības dienests individuālo zāļu kompensāciju ir atteicis.

The Project is placed online on: 02.05.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Oncology Patients

Latvian musicians - for Ukrainian soldiers

Help Infants and Toddlers Grow!

Palīdzība Orestam Jānim Jonasam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

3 102 082.03 €