Follow us Today has already donated 340.00 €

ODS vs GENERAL

24. februārī plkst. 20:00 Līvānu 1. vidusskolas sporta zālē notiks labdarības basketbola spēle "ODS vs GENERAL", kuras ietvaros aicinām ziedot smagi slimu bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai "Mazo sirsniņu cerības"!

Spēli organizē digitālā satura izveides organizācija "GARAZA" sadarbībā ar Līvānu Novada Jauniešu domi.

Daudzu mazu bērnu sirsniņās dzīvo cerība, ka arī viņi reiz varēs būt līdzīgi saviem vienaudžiem - sastaps jaunus draugus, spēs kopā ar tiem skriet un rotaļāties, paslepus veikt kādu nelielu palaidnību un ar labiem darbiem iepriecināt vecākus. Tomēr mūsu vidū ir bērni, kuriem pagaidām šī ir tikai cerība. Viņus ir skārušas slimības, kas liedz iespēju būt kā vienaudžiem. Ar ziedojumiem varam palīdzēt nodrošināt ārstniecību, rehabilitāciju."

The Project is placed online on: 19.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Dental Treatment for People with Special Needs

Palīdzība Sandrai Uļjānei

Palīdzība Nataļjai Tretjakovai

Palīdzība Sabīne Strode

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 740 346.94 €