Follow us Today has already donated 4,200.00 €

Kara bēgļu atbalstam

Krievijas armija ir sagrāvusi ukraiņu dzīves, mājas un ģimenes. Visiem Ukrainas bērniem ir nolaupīta bērnība. Tēvi palikuši aizstāvēt dzimteni, bet māmiņas ar bērniem, mērojot tūkstošiem kilometrus, devušās bēgļu gaitās. Dzīve Latvijā ir jāsāk no nulles - pagaidu mājoklis, pagaidu darbs, pagaidu skola un draugi. Tam kāt nāk neziņa, kad varēs atgriezties Ukrainā un vai būs mājas, kur atgriezties.

Daudzas ukraiņu ģimenes dzīvi Latvijā jau iekārtojušas, daļa gaida mirkli, kad varēs atgriezties dzimtenē, bet daļa paliks Latvijā. Ukraiņu bēgļu ģimenēm problēmas ir tās pašas, kas mūsu cilvēkiem - pēkšņas saslimšanas, zaudēts darbs, neplānoti izdevumi zobārstniecībai utml. 

Ziedojumi tiks izlietoti sociālajai palīdzībai, ārstniecībai, medikamentu apmaksai, zobārtniecībai un citām akūtām vajdzībām, ko nesedz valsts vai pašvaldības finansējums.

#StandWithUkraine

The Project is placed online on: 15.01.2024

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

For Mothers of Seriously Ill Children

Palīdzība Hersonai: Kopā stipri, kopā mēs varam!

Before you fly, plant a tree!

For Families in Poverty

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 793 562.30 €