Follow us Today has already donated 15,128.50 €

Esi Ķepu Draugs!

"Kāpēc vairot sāpes, lai vairojas prieks..." Kārlis Skalbe.

Vislielāko netaisnību un cietsirdību piedzīvo dzīvnieki no cilvēka rokas. Lai arī ir 21.gadsimts, joprojām kaķēni un kucēni tiek klusībā sūtīti jūrskolā un daudzdzīvokļu pagalmos mitinās daudzu nīstie ielu kaķi, kuri turpina vairoties, slimot un mirt, - klusībā, sāpēs un mokās, netīru pagrabu aizmirstos stūros.

Atbalstot Ķepu Draugs projektu, Jūs palīdzat mazināt dzīvnieku ciešanas. Līdzekļi palīdz segt bezsaimnieka kaķu sterilizācijas, apstrādes pret parazītiem, vakcinācijas un ārstēšanas izmaksas. Tāpat Jūs palīdzat tiem dzīvniekiem, kuriem ir saimnieki, bet kuri ir nonākuši naudas grūtības un nespēj paši apmaksāt dzīvnieka sterilizāciju.

Plašāk par biedrību un tās darbu - https://kepudraugs.mozello.lv/

The Project is placed online on: 27.07.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Andrejam Guļajevam

Atkārtota palīdzība Danai Rullei

Small steps towards the big life

Palīdzība Elīzai Ikauniecei

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 747 752.20 €