Follow us Today has already donated 6,097.50 €

Emociju stāsts

Krievija visiem Ukrainas bērniem ir nozagusi bērnību. Raķešu uzlidojumi, sirēnas, sprādzieni aiz loga, zaudētas mājas, zaudēti draugi, trauksme un emocijas, kuras netiks aizmirstas nekad. 

Ogres tehnikuma audzēkņi, sadarbībā ar "Ja Latvija" un Ogres tehnikumu, ir izveidojuši mācību uzņēmumu “Emociju stāsts”. Mācību uzņēmumā piedalās 5 Ogres tehnikuma audzēkņi – 3 no Ukrainas un 2 no Latvijas.

Mācību uzņēmuma mērķis - piesaistīt ziedojumus, lai nopirktu nepieciešamās preces skolēniem, kas Ukrainā palikuši bez vecākiem, kuri devušies cīnīties par savu zemi. Ukrainas jaunieši vēlas dalīties ar saviem pārdzīvojuma stāstiem kopš kara sākuma. Katrs noklausītais emociju stāsts var sniegt ziedojumu, kas pārtaps praktiskā palīdzībā Ukrainas skolēniem. 

Dod iespēju emocijām palīdzēt!

The Project is placed online on: 29.11.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Timuram Krasanovam

Twitter Convoy for Ukraine

For the Hopes of Little Hearts

Gaismas ceļš Donbasam

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 341 359.91 €