Follow us Today has already donated 192.00 €

Skolas soma 2011


Sirsnīgs paldies ziedotājiem! Skolas somas palīdzību šogad saņem 1281 pimrklasnieks no visas Latvijas!

Vai atceraties savu pirmo skolas dienu – saviļņojumu, prieku, uztraukumu par to, ka tagad esat liels un jāsāk iet skolā?

Tie no jums, kuri tagad paši audzina skolēnus, zina, ka skolas gaitas nav lēts prieks. Tādēļ, vēl jo grūtāk sasniedzams bērniem no daudzbērnu ģimenēm un ģimenēm, kuras apgādā viens no vecākiem. Aicinām palīdzēt un ziedot, lai šajos bērnos jau pirmajās skolas dienās neradītu mazvērtības sajūtu tādēļ, ka trūkst vajadzīgo zīmuļu, burtnīcu, grāmatu vai skaistas, jaunas somas, un dotu iespēju bērniem skolas gaitas uzsākt ar prieku!

Latvijā ir daudz ģimeņu ar skolas vecuma bērniem, kuras nespēj saviem pirmklasniekiem nodrošināt pilnvērtīgu skolas gaitu uzsākšanu. Šo ģimeņu stāvoklis vēl vairāk pasliktinājies vispārējās ekonomiskās krīzes ietekmē un tādēļ mūsu palīdzību šogad gaida vēl vairāk bērnu.

„Skolas soma” trūcīgiem skolēniem tiek piepildīta jau sesto gadu. Kopš 2006.gada kopā esam palīdzējuši 5249 skolēniem par kopējo summu 155 877 lati. Akcija "Skolas soma" katru gadu tiek īstenota sadarbībā ar reģionālajām labdarības organizācijām un pilsētu pašvaldībām. Akcijas partneris ir SIA RIMI Latvia.

Palīdzēsim arī šogad bērniem izjust skolā iešanas prieku! Svētku sajūtu un atbalstu varam sniegt daudzām maznodrošinātajām un daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.

Ziedojot  varam uzdāvināt daļu no nepieciešamajām lietām, lai kāds pirmklasnieks, kuram vecāki nevar iegādāties skolas piederumus, ar prieku uzsāktu skolas gaitas! 

Lai nodrošinātu to, ka ziedotie līdzekļi patiešām tiek izlietoti skolas preču iegādei, sadarbībā ar vietējām pašvaldībām un labdarības organizācijām ģimenes nesaņems naudu, bet gan īpašas dāvanu kartes 25 latu apmērā, ko varēs izlietot, iegādājoties tikai skolas preces. 

Projektu īsteno: labdarības portāls Ziedot.lv sadarbībā ar reģionālajām labdarības organizācijām un pašvaldībām.

Projekta partneris: projektam "Skolas soma" jūlijā un augustā iespējams ziedot arī ziedojumu kastītēs  veikalos RIMI un Supernetto visā Latvijā. 

Zvanot uz ziedojumu tālruni 90006383, Jūs ziedosiet vienu latu projektam "Skolas soma".

Paldies visiem ziedotājiem! 

Projekts ievietots portālā: 02.06.2011., pēdējās izmaiņas 04.07.2011.

The Project is placed online on: 24.11.2014

Project completed 16.03.2017

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Help Children Walk!

For Mothers of Seriously Ill Children

For Families with Disabled Children

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 363 378.67 €