Follow us Today has already donated 1,013.00 €

Palīdzība Velgai Purviņai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, sākotnēji nepieciešamā summa ir saziedota. Papildus saziedotie līdzekļi tiks izlietoti lai segtu pēc pilnu operācijas maksu, pataupot privātos līdzekļus pēcoperācijas rehabilitācijai. 

Velgai no Siguldas ir 60 gadi. Viņa dzīvo ar vīru un dēlu, kurš mācās tehnikumā. Pēc pamatprofesijas Velga ir zootehniķe, 40 gadu vecumā viņa iestājās augstskolā un ieguva ekonomista kvalifikāciju. Velga dzīves laikā strādājusi gan fiziski smagu darbu, gan klientu apkalpošanā bankā, gan tirdzniecībā, jo viņai ļoti patīk komunicēt ar cilvēkiem. 

Tomēr gan fiziski smags darbs, gan sēdošs viņas mugurai un kājām ir bijis liels pārbaudījums. “Tā kā dzīvē esmu optimiste un nekāda mājās sēdētāja, meklēju sev piemērotu darbu, lai būtu cilvēkos, lai arī cik grūti būtu, to nevienam necenšos izrādīt,” atzīst Velga. 

Pēdējo 20 gadu laikā Velga ir pārcietusi piecas operācijas – vienu krītošas pēdas operāciju un četras gūžu operācijas. Viss bija labi, līdz pirms nepilniem 3 gadiem viņa neveiksmīgi nokrita. Ārstu konsīlijs lēma, ka nepieciešama operācija, viņa izgāja pirms operācijas izmeklējumus, bet pēc tiem vairs neizdevās sazināties ar operējošo ārstu, lai veiktu operāciju. Velga spriež, ka tas, visdrīzāk,  bijis pandēmijas ierobežojumu dēļ, kad lielākā daļa plānveida operācijas tika atceltas.

Izmisusi, uz kruķiem un sāpju mocīta Velga vērsās privātajā klīnikā Orto. Pērn rudenī viņai tika veikta pirmā operācija, kurā atklājās stiprs iekaisums, tādēļ gūžā tika ievietota pagaidu protēze. Drīz tika veikta vēl otra operācija. Abas šīs bija maksas operācijas, kas paņēma lielāko daļu ģimenes iekrājumu. Taču martā plānota trešā operācija, lai nomainītu pagaidu protēzi. Šīs operācijas maksu Velga no ģimenes līdzekļiem var apmaksāt tikai daļēji, viņai trūkst lielākā daļa summas – 10 000 eiro. Velga raizējas, ka drīz viņai beigsies slimības lapa, un viņa ļoti vēlas pēc iespējas ātrāk atgriezties darbā, tādēļ operāciju atlikt nevēlas. “Tāpēc ļoti lūdzu jūsu palīdzību, jo nepietiek no ģimenes līdzekļiem, lai apmaksātu šo trešo operāciju,” atzīst Velga un lūdz līdzcilvēku palīdzību. Velga ļoti gaida pavasari, kad bez sāpēm un grūtībām varēs pievērties dārza darbiem, īpaši ziediem dobēs un podos, kas spēj priecēt ar savu krāšņumu.   

Palīdzēsim Velgai!

The Project is placed online on: 23.02.2022

Project completed 09.03.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Support special children!

Palīdzība Kristīnei Ezeriņai

Palīdzība Raivim Mitrošenko

Palīdzība trūcīgiem sirmgalvjiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 644 491.05 €