Follow us Today has already donated 14,457.58 €

Palīdzība Vadimam Muraško

Vadimam ir 8 gadi un viņam diagnosticēts bērnības autisms. Nav vārdiem aprakstāms vecāku milzīgais un smagais darbs, kas līdz šim brīdim ir ieguldīts, lai viņu dēls varētu sākt runāt un kļūtu komunikablāks, iekļautos sabiedrībā starp saviem vienaudžiem. Smagais darbs un speciālistu apmeklējumi vainagojās ar rezultātu, jo Vadims sāka runāt 5 gadu vecumā.

Zēns ir ļoti dzīvespriecīgs, mīl mūziku, patīk dziedāt un spēlēties ar lego. Vadimam ir lielas grūtības pārvarēt skaļus trokšņus un pārvietoties sabiedriskajā transportā, kur zēnam uznāk panikas un agresijas lēkmes, ko diemžēl apkārtējie līdzcilvēki nesaprot un raida nosodošus skatienus uz ģimeni. Ģimenei tie ir milzīgi pārdzīvojumi, kas mijās ar izmisumu par to, ka sabiedrība nav gatava pieņemt citādus cilvēkus.

Neskatoties uz visām grūtībām, Vadims regulāri apmeklē ABA terapijas nodarbības, kas sniedz labus rezultātus un šo terapiju nevar pārtraukt. Speciālisti rekomendē  intensīvas nodarbības 5 reizes nedēļā 2 mēnešu garumā, pēc tam 3 reizes nedēļā 10 mēnešu garumā, kas gadā veido ievērojamu summu ģimenes budžetā. Kopā gadam nepieciešami 4250 eiro. Ģimene ļoti lūdz mūsu izpratni un atbalstu, lai varētu palīdzēt Vadimam iekļauties sabiedrībā.

Mēs kopā varam palīdzēt! Mums izdosies!

Projektā veiktas izmaiņas 22.01.2021

The Project is placed online on: 19.01.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Families with children who have impairments

Latvian hunters to protect Ukraine!

Fulfil a child's dream!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 188.98 €