Follow us Today has already donated 2,740.88 €

Palīdzība Svetlanai Markovai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, sakarā ar medikamentu maiņu ziedojumu piesaiste tiek pārtraukta. Saziedotie līdzekļi tiks izlietoti citu medikamentu apmaksai pēc veselības pārbaudes veikšanas 2020. gada sākumā. 

Svetlanai ir 52 gadi, ģimene un 15 gadus veca meita. Viņa strādā par grāmatvedi. Šobrīd jau otro reizi savā dzīvē viņa sakaras ar diagnozi – vēzis. Pirmo reizi pirms 20 gadiem viņa veiksmīgi uzveica krūts vēzi. Bet tagad meklējot muguras sāpju iemeslu atklājās, ka tās saistītas ar plaušu vēzi.

Svetlana ir pārcietusi operāciju un ķīmijterapiju, bija uzlabojums, taču kopš šī gada sākuma audzējs atkal progresē. Ārstu konsīlijs ir nozīmējis ārstēšanu ar valsts nekompensētām zālēm Alimta. Ik pēc 3 nedēļām Svetlanai nepieciešami 1766 eiro, lai iegādātos nepieciešamās zāles. 6 kursiem kopā nepieciešami 14 128 eiro. Svetlanai šādu līdzekļu nav. Svetlana visvairāk vēlas izaudzināt savu meitu un būt kopā ar savu ģimeni, tādēļ lūdz līdzcilvēku palīdzību medikamentu iegādē.

Palīdzēsim Svetlanai!

 

 

The Project is placed online on: 06.06.2019

Projekts noslēgts 19.11.2019

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

M3SA - palīdzi bērniem veseļoties

Uzzināt vairāk

Stiprini Stipros!

Palīdzība Guntai Odriņai

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

733 874.58 €