Follow us Today has already donated 15,859.58 €

Palīdzība Svetlanai Bergmanei

Svetlana ir dzīvespriecīga un ļoti smaidīga jauna sieviete, kas visus apbur ar savu smaidu, jo īpaši savu mammu. Svetlana smaida, neskatoties uz savu smago slimību – bērnu cerebrālo trieku, smagu garīgo atpalicību un skoliozi.

Svetlanai smagās diagnozes uzstādīja jau piedzimstot, šobrīd viņai ir 30 gadi, viņai ir noteikta 1. invaliditātes grupa. Ikdienu meitene pavada spēlējoties ar saviem mīluļiem - diviem kaķiem, dodoties pastaigās ar mammu, abas labprāt apmeklē kultūras pasākumus, ja ir tāda iespēja.

Bērnu cerebrālā trieka Svetlanai izpaužas ar pastiprinātu ķermeņa spastiku. Viņa spēj pati staigāt, taču grūtāk ir ziemas laikā, kad ir slidens. Svetlanai ir garīgās attīstības traucējumi, viņa neapzinās savas darbības, neorientējas uz ielas, viņu nevar atstāt vienu, bez pieskatīšanas ne uz mirkli. Svetlanu un viņas vecāko māsu mamma kopš 6 gadu vecuma audzināja viena pati.

Vismaz 1 reizi gadā Svetlanai nepieciešams intensīvs rehabilitācijas kurss. Rehabilitācija rehabilitācijas centrā Jaunķemeri kopā ar pavadoni, reitterpiju, fizikālo terapiju un masāžām izmaksā 1587.50 eiro. Ģimenei šādu līdzekļu nav, tādēļ Svetlanas mamma lūdz līdzcilvēku palīdzību. 

Palīdzēsim Svetlanai! 

The Project is placed online on: 15.04.2021

Project completed 20.04.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība ārkārtas situācijās

Development of Latvian-Ukrainian microsurgery capabilities

For mums with special children

Palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 590.98 €