Follow us Today has already donated 15,559.58 €

Palīdzība Stellai Martini

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Stellai nepieciešamā summa ir saziedota.

Mazajai Stellai ir gandrīz 5 gadiņi. Meitenīte ir ļoti gaidīts un lolots bērniņš. Apmēram 6 mēnešu vecumā ārsti mazulītei konstatēja palielinātu galvas apmēru un lēnāku fizisko attīstību. Pēc ilgstošiem izmeklējumiem mazajai Stellai tika konstatēta reta ģenētiska saslimšana - megalencefāliska leikoencefalopātija un Van der Knaap slimība. Pasaulē ir tikai apmēram 150 šādu diagnosticētu gadījumu, tādēļ nezināmo ir ļoti daudz gan ārstiem, gan pašai ģimenei. Regulāra rehabilitācija ir mazās Stellas un viņas ģimenes ikdiena, kas vainagojas ar labiem rezultātiem. Tomēr Stellai divas reizes ir bijušas lēkmes-kritieni, pēc kuriem sasniegtā attīstība, piemēram, spēja stāvēt, staigāt - ir pārtraukta un jāsāk viss no sākuma. Šobrīd, paralēli rehabilitācijas pasākumiem, Stellas vecāki aktīvi meklē risinājumus, lai mazinātu iespējamās epilepsijas ietekmi uz attīstību.

Stella ir pacietīga, harizmātiska, artistiska un dzīvespriecīga meitenīte, kuras iekšējais spēks apkārtējos pārsteidz. Stellas būtība ir kustība, kas šobrīd tiek izcīnīta pa mazītiņiem un lēniem solīšiem ar cerību, ka tā netiks pārtraukta un sniegs iespēju mazajai censonei izaugt, priecāties par pasauli un darīt lielas lietas. Stellas ārsti un rehabilitācijas speciālisti rekomendē regulāras un saudzīgas rehabilitācijas nodarbības, kuras nedrīkst pārtraukt. Meitenītes rehabilitācijai gadam ir nepieciešami 3600 eiro. Ģimenei tie ir iespējām neatbilstoši un lieli izdevumi, tadēļ Stellas vecāki lūdz mūsu atbalstu.

Mums kopā izdosies palīdzēt mazajai Stellai sasniegt jaunas virsotnes. Mēs visi kopā to varam!

The Project is placed online on: 13.07.2021

Project completed 12.10.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Lienei Bandeniecei

Ukrainas dzīvniekiem! #palīdzipalīdzēt

Atbalstīsim Ukrainas studentus, pasniedzējus, zinātniekus!

Atbalsts latviešu brīvprātīgajiem Ukrainā

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 290.98 €