Follow us Today has already donated 14,347.58 €

Palīdzība Romānam Rustamovam

Mazajam Romānam ir 4 gadi un diagnosticēts bērnības autisms. Zēns izvairās no sabiedrības, spēlējas savā nodabā un nelabprāt komunicē ar saviem vienaudžiem. Puisēns katru dienu apmeklē specializēto bērnudārzu un pēc bērnudārza regulāri, pateicoties ziedotāju, atbalstam apmeklē ABA terapijas un audiologopēda nodarbības. Šo nodarbību rezultātā ir parādījies liels progress - Romāns var pateikt vairākus vārdus un palicis komunikablāks. Brīvajā laikā puisēns var stundām ilgi vērot, kā lido spalviņas pa gaisu un izpūstie burbuļi. Puisēns ikdienā ir ļoti mīļš un dzīvespriecīgs, bet, ja kāds pārāk tuvu zēnam pieiet, paliek nemierīgs un neprognozējams.

Romānam jāturpina apmeklēt ABA terapijas nodarbības, kas dotu vēl lielāku progresu viņa attīstībā un būtu neizmērojams atbalsts puisēna ģimenei. Šobrīd ģimene to nevar atļauties, jo Romānu mamma audzina viena un izdevumu ir ļoti daudz. Romāna ABA terapijas un audiologopēda nodarbībām gadam nepieciešami EUR 6500.

Palīdzēsim kopā Romānam! Kopā mums izdosies!

 

The Project is placed online on: 16.04.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

A SIP OF POWER, LIFE AND RESISTANCE FOR UKRAINE!

Palīdzība Lienei Romanovskai

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Let’s help little hearts

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 078.98 €