Follow us Today has already donated 11.00 €

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, ziedojumu piesaiste ir noslēgta, jo Raimondam ir mainīta turpmākā ārstēšana. 

Raimondam ir 47 gadi. Viņš ir sertificēts būvinženieris. Pirmo darba pieredzi celtniecībā viņs guva vēl skolas gados strādājot tēva vadībā vasaras brīvlaikos, taču, gadiem ejot,  Raimonds apguva arodu un ieguva būvinženiera izglītību. Raimonds savas zināšanas un prasmes kā darbu vadītājs licis lietā dažādos valstiski svarīgos objektos, kā piemēram, Valsts Prezidenta pilī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Vaivaru Nacionālajā rehabilitācijas centrā un daudzos citos objektos.  

Diemžēl pēdējos vairāk nekā 8 gadus darba slodzi Raimonds ir būtiski samazinājis, jo cīnās ar ļaundabīgiem audzējiem. Sākotnēji viņam tika atklāts kuņģa vēzis, taču dažus gadus vēlāk tika atklāts taisnās zarnas vēzis. Raimonds ir pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 4 operācijas. Šobrīd lielākais izaicinājums ir uzveikt metastāzes aknās. kad iepriekšējā terpija nepalīdzēja, ārstu konsīlijs nozīmēja viņam ārstēšanu ar valsts neapmaksātu medikamentu Everolimus, kas šobrīd ir vienīgais, kas Raimondam var palīdzēt. Nacionālais veselības dienests individuālu zāļu kompensāciju ir atteicis. Ar ziedotāju atbalstu Raimonds jau gandrīz gadu lieto šīs zāles, kas uzrāda labus rezultātus. Šobrīd Raimondam nepieciešami vēl 3729.71 eiro, lai pabeigtu kursu un ārsti varētu lemt par turpmāko ārstēšanu.

Raimondam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Neskatoties uz smago slimību, viņš turpina aktīvu dzīves veidu, ar savu klātbūtni atbalstot arī hokeja komandu "Dinamo Rīga", teju katrā spēlē. 

Palīdzēsim Raimondam!

The Project is placed online on: 25.01.2021

Projekts noslēgts 08.03.2021

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Families with children who have impairments

Palīdzība Leonam Ralfam Saņji

Palīdzība Matīsam Balsim

POGA uz riteņiem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

1 634 393.66 €