Follow us Today has already donated 721.00 €

Palīdzība Raimondam Ločmelim

Raimondam ir 46 gadi. Viņš ir sertificēts būvinženieris. Pirmo darba pieredzi celtniecībā viņs guva vēl skolas gados strādājot tēva vadībā vasaras brīvlaikos, taču, gadiem ejot,  Raimonds apguva arodu un ieguva būvinženiera izglītību. Raimonds savas zināšanas un prasmes kā darbu vadītājs licis lietā dažādos valstiski svarīgos objektos, kā piemēram, Valsts Prezidenta pilī, Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centrā Zeimuļs, Vaivaru Nacionālajā rehabilitācijas centrā un daudzos citos objektos.  

Diemžēl pēdējos vairāk nekā 8 gadus darba slodzi Raimonds ir būtiski samazinājis, jo cīnās ar ļaundabīgiem audzējiem. Sākotnēji viņam tika atklāts kuņģa vēzis, taču dažus gadus vēlāk tika atklāts taisnās zarnas vēzis. Raimonds ir pārcietis vairākas ķīmijterapijas un 4 operācijas. Šobrīd lielākais izaicinājums ir uzveikt metastāzes aknās. Līdzšinējā ārstēšana nepalīdz, tādēļ ārstu konsīlijs nozīmējis viņam ārstēšanu ar valsts neapmaksātu medikamentu Everolimus, kas šobrīd ir vienīgais, kas Raimondam var palīdzēt. Nacionālais veselības dienests individuālu zāļu kompensāciju ir atteicis. Tādējādi Raimondam ik pēc 3 mēnešiem nepieciešami 3729.71 eiro, kopā gada laikā nepieciešami 11 189.13 eiro. Raimondam šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku palīdzību. Neskatoties uz smago slimību, viņš turpina aktīvu dzīves veidu, ar savu klātbūtni atbalstot arī hokeja komandu "Dinamo Rīga", teju katrā spēlē. 

Palīdzēsim Raimondam!

The Project is placed online on: 06.02.2020

Projekts noslēgts 31.12.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Klusais eņģelītis

Ergoterapija bērniem ar kustību traucējumiem

Doctor POGA

Palīdzība Raimondam Ločmelim

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

84 489.23 €