Follow us Today has already donated 378.00 €

Palīdzība Otto Cimmermanam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem, nepieciešamā summa ir saziedota.

Otto no Rīgas ir 40 gadi, ģimenē aug 11 un 2 gadus veci dēli. 14 gadus Otto strādāja par vienu no vadošajiem IT speciālistiem apdrošināšanas kompānijā. Ģimene bijusi aktīva un sportiska, Otto nebija kaitīgu ieradumu, kas varētu liecināt, ka varētu būt kādas veselības problēmas. Taču šī gada martā notika nelaime, kas Otto padarījusi par pilnībā aprūpējumu cilvēku, un pārvērtusi ģimenes dzīvi tā, ka nākas lūgt līdzcilvēku palīdzību.

Otto pēkšņi kļuva slikti, viņu aizveda uz slimnīcu un diagnosticēja infarktu. Pēc stenta ievietošanas viņš tika izrakstīts turpmākai atlabšanai mājās. Jau mājās esot notika otrais infarkts, kā rezultātā Otto sirds apstājās. Kamēr atbrauca ātrā palīdzība un kamēr tika veikta atdzīvināšana, Otto 20 minūtes bija klīniskajā nāvē. Diemžēl tā rezultātā Otto radušies gan galvas smadzeņu, gan citu orgānu bojājumi. Otto stāvoklis ir tik smags, ka viņu neņem pretī neviena aprūpes iestāde, tādēļ viņu mājās aprūpē mamma, bet sieva strādā, lai nodrošinātu ģimenes ikdienas vajadzības.

Ar ģimenes ienākumiem nepietiek, lai segtu visus izdevumus. Veselības apdrošināšanas polises iespējas jau ir izsmeltas, dokumenti invaliditātes pabalsta saņemšanai ir iesniegti, bet lēmums un pabalsts vēl jāgaida. Taču Otto jau šobrīd nepieciešama aprūpe un bez līdzcilvēku palīdzības to nevar nodrošināt. Otto aprūpei un rehabilitācijai nepieciešams:  

  • ārstu izrakstīti medikamenti - 80 eiro mēnesī;
  • aprūpes preces (autiņbiksītes, paladziņi, salvetes, ķermeņa kopšanas līdzekļi u.c.) - 185 eiro mēnesī;
  • izgulējumu aprūpes līdzekļi - 135 eiro mēnesī;
  • regulārās izgulējumu aprūpes speciālista vizītes un ārstēšana - 350 eiro mēnesī;
  • fizioterapeita nodarbības mājās - 330 eiro mēnesī. 

Kopā mēnesī Otto aprūpei nepieciešami 1080 eiro, līdz gada beigām kopā 4320 eiro.

Palīdzēsim Otto!

The Project is placed online on: 25.08.2022

Project completed 17.10.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

Palīdzība Rafaelam Aboļevičam

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

9 643 856.05 €