Follow us Today has already donated 15,859.58 €

Palīdzība Naurim Liebus 2021

Naurim no Liepājas ir 24 gadi. Decembrī aprit gads, kopš Nauris cieta traģiskā autoavārijā. Tika smagi traumēts mugurkauls, kas šobrīd Naura dzīvi ir sagriezis kājām gaisā. Viņš nespēj staigāt un sevi aprūpēt, var pārvietoties tikai ratiņkrēslā. Šīs pārmaiņas  smagi ietekmējušas puisi gan fiziski, gan emocionāli. Sadzīves apstākļi ir sarežģīti un pieticīgi. Īres dzīvoklis nav piemērots puiša īpašajām vajadzībām, katru reizi, kad jātiek ārā no mājas, jāmeklē palīgi, kas puisi var nonest pa stāvajām kāpnēm no otrā stāva. Piemērotas dzīvesvietas atrašana ir liels izaicinājums un, pagaidām risinājums tam nav rasts. Sociālā nodrošinājuma un aprūpes pabalsti nepārsniedz 300 eiro, taču aprūpes vajadzības ievērojami pārsniedz pabalstu apmēru. Lielākā daļa pabalsta tiek izlietoti par dzīvokļa īri un komunālajiem maksājumiem. Naurim trūkst līdzekļu aprūpes precēm, medikamentiem un rehabilitācijai.

Ik mēnesi medikamentiem un aprūpes precēm nepieciešami līdz pat 200 eiro, fizioterapeita vizīte vienu reizi nedēļā mājas apstākļos mēnesī izmaksā 160 eiro, bet psihologa konsultācijām reizi nedēļā ik mēnesi nepieciešami 140 eiro. Lai Nauris saņemtu pašas nepieciešamāko aprūpē un rehabilitācijā viņam ik mēnesi trūkst vismaz 500 eiro, gadā kopā - 6000 eiro. 

Palīdzēsim Naurim!

The Project is placed online on: 08.12.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Palīdzi bērniem staigāt!

Apģērbsim ukraiņu aizstāvjus!

Palīdzība Normundam Saulem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 805 590.98 €