Follow us Today has already donated 1,076.00 €

Palīdzība Milai Kuzminai

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Milai nepieciešamā summa ir saziedota.

Milai no Rīgas ir 19 gadi, jauniete mācās 12 klasē. Milai ir cerebrālā trieka un skarta ķermeņa labā puse, kas ietekmē Milas ikdienas gaitas, jo ir savilkta roka un kāja. Milas ikdiena ir daudz sarežģītāka nekā viņas vienaudžiem. Jaunietei gan jāpabeidz 12 klase, gan regulāri jāapmeklē rehabilitācijas nodarbības, lai uzlabotu un noturētu fizisko stāvokli. Paralēli skolai un rehabilitācijas nodarbībām, Mila ir liels palīgs mammai mājas darbos, gan arī ar prieku apmeklē savu draudzi, kur ir brīvprātīgā. Milai ir liela ģimene - 2 brāļi un maza māsiņa. Mila savu nākotni vēlas saistīt ar dārzniecību. Brīvajos brīžos ar prieku klausās mūziku un ieslīgst interneta dzīlēs, kur smeļas dažādas idejas.

Milai ļoti nepieciešama intensīva rehabilitācija rehabilitācijas centrā “Poga”. Un jaunietes ģimene lūdz mūsu atbalstu. Intensīvajai rehabilitācijai nepieciešami 1800 eiro.

Palīdzēsim kopā Milai uzlabot veselību! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 29.12.2022

Project completed 25.04.2023

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Help for Elderly People

Medical Massage

Palīdzība Andrejam Mišurinskiham

Skolas autobusi Ukrainas bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

2 098 807.77 €