Follow us Today has already donated 1,492.60 €

Palīdzība Mavrikam Mikosam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Mavrikam nepieciešamā summa saziedota.

Mavrikam ir astoņi gadi. Zēns nespēj sarunāties, bet, pateicoties intensīvām terapijām, spēj saprast, ko viņam saka. Mavrikam trīs gadu vecumā diagnosticēts bērnības autisms.

Mavrikam ļoti interesē motocikli un mašīnas, piekabes un citas tehniskas lietas, ko pats ievēro stāvvietās un uz ceļiem. Zēnam patīk zīmēt, gleznot un krāsot, tādējādi atklājot savu iekšējo pasauli un paužot emocijas, kā arī pastāstot par dienā piedzīvoto. Zēnam patīk klausīties mūziku un spēlēt mūzikas instrumentus.

Mavriks mācās Rīgas 1. speciālā internātpamatskolā. Zēns regulāri apmeklē reitterapiju un peldēšanas nodarbības.  Mavriks dzīvo divatā ar mammu, kas par viņu nepārtraukti rūpējas. Mamma Mavriku cenšas vest sabiedrībā, lai zēns pierastu pie cilvēkiem un spētu justies labi arī citu cilvēku klātbūtnē.

Ar katru gadu ir jūtams progress Mavrika attīstībā un uzlabojas viņa komunikācijas spējas. Ir ļoti svarīgi turpināt ieguldīt maksimāli lielu darbu un pacietību šī smalkā pavediena attīstībā. Tāpēc ģimene lūdz līdzcilvēku atbalstu, lai zēns varētu saņemt ABA terapijas nodarbības 13 mēnešu garumā. Tam nepieciešami 4201 eiro, no kuriem 2151 eiro jau ir pieejami no 2019. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to 2020. gadā no ziedotājiem tiek lūgts 2050 eiro.

Mavrika māmiņa ir pateicīga visiem līdzcilvēkiem, kas ar cieņu un izpratni, un saviem līdzekļiem palīdz Mavrikam.

Palīdzēsim Mavrikam!

The Project is placed online on: 02.01.2020

Projekts noslēgts 16.09.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Palīdzība Artjomam Čubarovam

Fulfil a child's dream!

Palīdzība Mārim Pavāram

Palīdzi bērniem staigāt!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

959 211.94 €