Follow us Today has already donated 14,652.58 €

Palīdzība Markam Zjabko

Markam ir 6 gadi un zēns ir ļoti īpašs, jo viņam ir uzstādīta diagnoze - autisms. Marka ikdiena ir pavisam citādāka nekā mums. Puisēnam ir jāpārvar dažādi šķēršļi un grūtības, kas citiem ir pavisam ikdienišķas un vienkāršas lietas. Marku no līdzsvara var izsist dažādi trokšņi, nestandarta situācijas, ikdienas maršruta maiņa un satraukums par līdzcilvēku negatīvo reakciju vai komentāriem. Marks nav neaudzināts vai izlaists bērns. Marks ir citāds un viņam ir grūti to pateikt un izskaidrot līdzcilvēkiem. Tā ir tikai neliela daļiņa, ar ko jāsadzīvo ģimenei un pašam bērniņam ar diagnozi autisms.

Marka aizraušanās ir zīmēšana un garas pastaigas dabā kopā ar savu vecāko māsu. Marks šobrīd aktīvi apmeklē speciālistus un terapijas, lai iemācītos kontrolēt savas emocijas, attīstītu valodu, iemācītos socializēties un apgūt pašaprūpes prasmes. Marks ļoti vēlas iegūt draugus, spēlēties, mācīties un gatavoties skolai. Ir daudz darāmā, kas nozīmē pastāvīgas nodarbības pie speciālistiem.

Zēnam ļoti nepieciešams viens intensīvs ABA terapijas kurss, Montesori logopēda nodarbības vienu reizi nedēļā un nodarbības ar psihologu vienu reizi nedēļā. Visas šīs nodarbības maksā līdzekļus, kas ģimenei šobrīd ļoti pietrūkst, un tā lūdz mūsu atbalstu. Kopā Marka nodarbībām gadam nepieciešami 3240 eiro.

Palīdzēsim kopā Markam un viņa ģimenei! Kopā mums izdosies!

The Project is placed online on: 02.11.2021

Project completed 03.01.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Atbalsta grupas Ukrainas cilvēkiem

Atkārtota palīdzība Indrai Kroičai

Support special children!

Palīdzēsim izglābt dzīvības!

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

8 804 383.98 €