Follow us Today has already donated 15.00 €

Palīdzība Mārcim Gustavam Spilvam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem!

Mārcis Gustavs dzīvo Vecpiebalgā un viņam ir 8 gadi. Gustaviņš jau kopš dzimšanas ir pierādījis, ka ir liels cīnītājs, neskatoties uz diagnozi - iedzimta centrālās nervu sistēmas attīstības anomālija. Puisēnam ir cista kreisās galvas puslodes rajonā, hidrocefālija un psihomotorās attīstības aizture. Gustaviņš nestaigā, nesēž un ar grūtībām notur galvu. Puisēns ir pilnībā aprūpējams. Ikdienā mājās Mārcim Gustavam ir nepieciešami dažādi tehniskie palīglīdzekļi- speciāls barošanas krēsls, vannas krēsls, ortozes, vertikalizators, adaptīvie rati. 

Gustaviņš, neskatoties uz visām grūtībām, ir uzsācis apmeklēt Raiskuma pamatskolas 1. klasi un pēc skolas jautri pavada brīvo laiku ar trīs māsiņām Amandu, Danielu un Sintiju. Gustavs daudz smaida un izrāda interesi par apkārtējo pasauli. Viņam patīk skatīties multfilmas, klausīties mūziku, patīk motocikli un lielākā laime ir tad, ja tētis pavizina ar motorolleru. Gustaviņam ļoti patīk kopā ar ģimeni apmeklēt motokrosus. Zēns regulāri apmeklē rehabilitāciju rehabilitācijas centrā Poga, kur vingro, apmeklē ergoterapeitu un audipologopēdu.

Lai Gustaviņš vairāk varētu sevi nodarbināt un iesaistītos komunikācijā ar apkārtējiem, būti nepieciešama speciālā alternatīvās komunikācijas iekārta TOBII. Šī iekārta palīdzētu zēnam vieglāk apgūt mācību procesu, iemācīties sazināties ar līdzcilvēkiem un padarīti interesantāku ikdienu. Šī iekārta maksā EUR 4000 un ģimenei šādu līdzekļu nav. 

Gustaviņam ir paveicies, jo viņu ir sadzirdējuši labdarības maratona "Rīga- Valmiera" organizētāji un skrējēji, kuri ir gatavi iesaistīties ziedojumu piesaistē maratona laikā. 2020.gada skrējiensoļojums Rīga-Valmiera trešo reizi pēc kārtas risināsies vasaras saulgriežos naktī no piektdienas uz sestdienu- 19.un 20.jūnijā. Mēs ticam, ka viss izdosies! Kopā mēs to varam!

The Project is placed online on: 07.07.2020

Projekts noslēgts 12.08.2020

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Doctor Dolphin

Let’s help little hearts

Palīdzība Artjomam Jacišinam

Nabadzīgām ģimenēm ar bērniem

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

828 661.35 €