Follow us Today has already donated 10.00 €

Palīdzība Maksimam Rudzišam

Sirsnīgs paldies visiem ziedotājiem! Maksimam nepieciešamā summa ir saziedota.

Mūsu palīdzīgā roka un atbalsts nepieciešams Maksimam no Rīgas, kuram ir smaga un sarežģīta diagnoze – bērnības autisms. Maksims ir labsirdīgs zēns, un šajā mācību gadā ir uzsācis mācības speciālās skolas 1 klasē. Bērnam ar autiskā spektra traucējumiem ikdienā ir jāsaskaras ar lielām grūtībām komunicēt ar saviem vienaudžiem un ģimeni. Katrs no mums var tikai aizdomāties par to, kā tas ir, ja nevari runāt, pateikt, kā jūties, ko vēlies. Maksimam tas ir liels diskomforts, un viņš paliek dusmīgs uz apkārtējiem, ja viņu nesaprot. Zēns labprāt dzīvo savā iedomu pasaulē, ar prieku liek puzles, kārto lego klučus un krāso krāsojamās grāmatiņas. Maksimam patīk ierasts dienas ritms, un viņš tajā jūtas ļoti labi. Zēnam ir liela ģimene, un viņš ir ļoti lepns, ka ir vecākais brālis trīs māsiņām.

Maksima ģimenes vienīgais pelnītājs ir tētis. Šobrīd ļoti pietrūkst līdzekļi ABA terapijas nodarbībām, kas jāapmeklē regulāri visu gadu. ABA terapijas nodarbības ne valsts, ne pašvaldība Maksimam neapmaksā, un tas gulstas uz vecāku pleciem. Ģimene lūdz mūsu atbalstu, jo dēla ABA terapijas nodarbībām gadam nepieciešami 2880 eiro.

Mums kopā jāpalīdz Maksimam!

The Project is placed online on: 15.11.2022

Project completed 27.12.2022

Ziedot.lv for donations does not charge any commissions or brokerage fees. All the donated money reaches 100% for its intended purpose. Ziedot.lv administrative costs not covered by your donations.

Other topical projects

Power generators for Ukraine 2022

Labas Ziņas*

For Chronically and Terminally Ill People

Stand With Ukraine

About us

Ziedot.lv is a charity organization founded in 2003 with the mission to channel individual and business donations to people in need. Ziedot.lv is offering a safe, easy and transparent way to support carefully verified and selected charity projects, to follow-up their progress and be sure your donation has reached the goal.


Donation Statistics

This year

411 848.35 €